Doprava

Kedy bude Vaša zásielka u vás?

Zásielky prijaté do 15:00 posielame ešte v ten deň! Kuriér ich doručuje na druhý pracovný deň aj v sobotu! Ak ste náhodou zabudli na vašu oslavu, tak my ju vieme za vás vyriešiť sobotnajším doručením, ktoré je za štandardnú cenu. Platí pre objednávky prijaté v piatok do 15:00. Ak si zvolite Slovenskú poštu, tak zásielku doručujú na tretí pracovný deň.

 

Cenník prepravy

-------------------------------------------------------

KurIEr  

Nákup do 79€ ......... od 3,50€ do 5€

Nákup nad 79€ ........ zadarmo

 

Službu kuriér zabezpečuje firma DHL, balík je doručený väčšinou na druhý deň po odoslaní . Táto kuriérska spoločnosť doručuje aj v sobotu, pričom cena prepravy ostáva rovnaká ako bežný pracovný deň! Keď vás kuriér nezastihne na prvýkrát tak sa o to pokúsi ešte dvakrát. O termíne doručenia vás kuriér bude informovať SMS alebo e-mailom a tiež vám spresní hodinové rozmedzí doručenia zásielky telefonicky. Platiť kuriérovi môžete hotovosťou alebo platobnou kartou.

 

Slovenská pošta

Ceny su určené podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty a nákladov na balné. Pri objednávke nad 79€ je poštovné zdarma.

 

 

Osobný odber v košiciach

Možný osobný odber v Košiciach na Štúrovej 14. Sme tu každý pracovný deň od 9-17:30 s tým, že treba si potvrdiť osobný odber telefonicky na čísle 0949 672 321, pre prípad dovolenky alebo inej neprítomnosti na výdajnom mieste. V prípade osobného odberu cez víkend sa treba dohodnúť vopred telefonicky. 

 

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.