OBJEDNÁVKY DO 15:00 DORUČUJEME DO 1 PRACOVNÉHO DŇA. Viac info
LETNÁ SÚŤAŽ. ZÍSKAJ SUMU NÁKUPU SPÄŤ ! 💰 Viac info

Predajňa v Košiciach

Zaujala Vás naša pestrá ponuka výzdoby a doplnkov na narodeninovú oslavu, detskú oslavu, masiek na karneval či balónov? Potrebujete s niečím poradiť alebo si chcete tovar vyzdvihnúť osobne priamo na predajni? Navštívte náš party obchod v Košiciach na ulici Štúrova 14. Radi vám pomôžeme pri vašom nákupe.

Balónová výzdoba

Fúknite do svojho života trochu detskej hravosti. U nás nájdete balóny od výmyslu sveta – pripravili sme si pre vás pestré pastelové balóny, trblietavé metalické balóny, veselé balóny s potlačou, balóny v tvare čísla ale aj písmena, narodeninové balóny, svadobné balóny a mnohé ďalšie. Nafúknete ich jednoducho pomocou hélia do balónov priamo u nás na predajni, alebo si môžete u nás kúpiť hélium vo fľaši.

Svadobné dekorácie

Povedzte si svoje „áno“ vo veľkom štýle na svadbe svojich snov. U nás nájdete taktiež rôzne svadobné dekorácie, svadobnú výzdobu a doplnky. Ide napríklad o menovky na stoly, svadobné poháre, veselé rekvizity na fotenie či svadobné konfety

Detská oslava

Chystáte pre vašich najmenších detskú oslavu? Potešte ich tematickou párty na tému obľúbených detských ikon, akými sú napríklad Spiderman, Frozen, Harry Potter a iné. Dokonalú oslavu dotvoríte rôznymi párty doplnkami. Vyberte si vystreľovacie konfety, bublifuky či set na karaoke a odštartujte detskú párty tohto roka.

Oslava narodenín

Vytvorte jedinečnú narodeninovú oslavu vďaka veselej narodeninovej výzdobe, balónom v tvare čísla a ďalším narodeninovým dekoráciám. Samozrejme nesmie chýbať ani výzdoba s nápisom Happy birthday, oslavné párty stolovanie, jedinečné sviečky a pompony a rozety v rôznych farbách. Určite si nezabudnite pozrieť aj našu ponuku ozdôb na torty a girlandy.

Rozlúčka so slobodou

Povedali ste to magické „áno“ a chystáte sa na rozlúčku so slobodou? Užite si párty vo veľkom štýle a roztočte to na rozlúčke so slobodou pre ňu alebo pre neho tak, ako sa patrí. Určite si vyberiete z našej ponuky rozlúčkových predmetov, ako napríklad šerpy či rôzne balóny s potlačou.

Kostýmy

Poriadny karneval si žiada dokonalý kostým a masku. V našej ponuke nájdete pánske, dámske, ale aj detské karnevalové kostýmy a rôzne parochne. Nezabudli sme ani na tematické sviatky, napríklad na masky na Halloween či Deň sv. Patrika.

V našej kamennej predajni nájdete tie najlepšie party doplnky. Tešíme sa na vás v našom party obchode na Štúrovej 14 v Košiciach (pri Capricorne).

 

Otváracie hodiny: 

     Pondelok  9:00 - 17:30 

     Utorok       9:00 - 17:30 

     Streda        9:00 -17:30 

     Štvrtok      9:00 -17:30 

     Piatok        9:00 - 19:00

     Sobota:       08:00 - 16:00 

 predajna

Parkovisko (rezervované 2 parkovacie miesta):

parkovanie

 

Tešíme sa na Vašu návštevu :)