Objednávky do 15:00 doručujeme do 1 pracovného dňa.Viac info

Predajňa Michalovce

Zaujali Vás produkty na našom e-shope, ale neviete sa rozhodnúť, alebo preferujete radšej osobný odber? Navštívte náš party obchod v Michalovciach na ulici Obchodná 4 a my Vám ochotne poradíme pri Vašom nákupe.

Nájdete u nás párty doplnky vhodné na výzdobu narodeninovej oslavy, detskej párty, rozlúčky zo slobodou alebo iných príležitosti.

Balónová výzdoba

Z balónovej výzdoby máme pre Vás v ponuke balóny s potlačou, fóliové balóniky, metalické balóniky, balóny v tvare čísla a mnoho ďalších balónov. Pri nafukovaní balónov Vám odporúčame nafúkanie balónov héliom priamo na predajni, alebo si u nás môžete zakúpiť hélium vo fľaši.

Svadobné dekorácie

Nájdete u nás tiež rôzne svadobné dekorácie a doplnky, ako napríklad menovkylampióny šťastia, lupene ruží, či rekvizity na fotenie. Stačí si len vybrať.

Detská oslava

Chystáte detskú párty? Zorganizujte ju na tému obľúbených detských hrdinov ako sú Avangers, Spiderman, Máša a medveď, Frozen, či iné. Vyberte si poháre, taniere, príbor, obrusy a ďalšie párty doplnky v rôznych farbách a motívoch.

Oslava narodenín

Vaša narodeninová výzdoba môže byť jedinečná aj vďaka balónom v tvare čísla, či iným narodeninovým dekoráciám. Vyzdobte oslavu girlandou s nápisom Happy birthday alebo rozetami, či pomponmi v rôznych farbách. V ponuke máme tiež ozdoby na tortynarodeninové sviečky a ďalšie party dekorácie.

Rozlúčka so slobodou

V našej predajni v Michalovciach nájdete tiež rôzne dekorácie na tému rozlúčka so slobodou tak pre ženy ako aj pre mužov. Vyberte si z našej ponuky rozlúčkových predmetov ako sú šerpy, plastové poháriky, slamky či balóniky s potlačou.

Kostýmy

Ak sa chystáte na karneval, máme pre Vás pripravené veľké množstvo kostýmov masiek. Pánske, dámske a detské karnevalové kostýmy, kostýmy pre páry, ale aj rôzne masky na halloween, či karneval pre dospelých a pre deti.

V našom party shope v Michalovciach nájdete ešte mnoho ďalších párty doplnkov ako sú parochnesombréra, bublifuky, konfety, karaoke predmety, farby na tvár a ďalšie. Príďte sa pozrieť ku nám do našej kamennej predajne v Michalovciach.

Nájdete nás na Obchodnej 4 v Michalovciach

Otváracie hodiny: 

     Pondelok  09:00 - 17:00 

     Utorok       09:00 - 17:00 

     Streda       09:00 - 17:00

     Štvrtok     09:00 - 17:00

     Piatok       09:00 - 17:00

     Sobota:       08:00 - 14:00

Tešíme sa na Vašu návštevu :)

 

Ak potrebujete poradiť alebo máte nejaké špecifické požiadavky neváhajte sa na nás obrátiť.

 
 
 


DSC00495       DSC09686

DSC00553 DSC00577 DSC00511 DSC00541