Objednávky do 15:00 doručujeme do 1 pracovného dňa.Viac info

Konkurenčné výhody

DOPRAVA ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 79€

Kráľ vie, že doba je dnes ťažká a náklady sú niekedy neúprosné, preto je ochotný sa o ne podeliť a to pri nákupe nad 79 získate dopravu zadarmo.


ZÁKAZNÍCKA SPOKOJNOSŤ  

Kráľov predajný tím je tu pre Vás od pondelka do piatka od 9 - 17:00 pre všetky vaše otázky! Či už máte otázku o veľkosti obrúskov, o výbere farby balónikov, alebo chcete vystopovať svoju objednávku, vždy Vám radi pomôžu. Máte tiež možnosť telefonickej objednávky, takže ak nemáte prístup k počítaču, zavolajte nám na +421 949 672 321 ešte dnes!


TOVAR SKLAD0M  

Čo si mám pod tým predstaviť? My máme väčšinou tovar vždy skladom, ak nie tak ho vieme naskladniť do 3 dní.


GARANCIA VRÁtenia PEňaZí

Vieme, že niekedy produkt, ktorý si objednáte jednoducho nie je podľa vašich predstáv, takže bez ohľadu na dôvod, ponúka kráľ HeliumKing našim zákazníkom 100% vrátenie peňazí za tovar, ak vrátenie prebehne do 14 dní od doručenia. Stačí poslať ho späť k nám v pôvodnom stave a my sa postaráme o zvyšok.


DARČEK K NÁKUPU  

Kráľ svojich priaznivcov chce potešiť a preto pri nákupe nad 75€ dostanete darček.


Priateľ so životným prostredím

Aj samotný kráľ HéliumKing sa vždy snaží, aby sa naše životné prostredie udržalo v čo najlepšej kondícii. Niektoré z hlavných zelených zmien, ktoré sme vykonali: Používame recyklovateľné obaly pre viac ako 90% predávaných produktov. Pri balení zásielok, nepoužívame na vyplnenie krabice bublinkovej fólie, ktoré sú nebezpečne pre životné prostredie, ale používame papier a kartónové krabice nespotrebované pri našej činnosti. Kráľ má vždy záujem byť zelenší, tak neváhajte a napíšte mu svoje návrhy na info@heliumking.sk.

satisfaction-guarantee

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie