Objednávky do 15:00 doručujeme do 1 pracovného dňa. Viac info

Balóny na narodeninovú párty

Balóny sú nevyhnutnou súčasťou každej správnej narodeninovej oslavy. Sú súčasťou výzdoby a z miestnosti vytvárajú párty prostredie, v ktorom sa budete cítiť ako z amerického filmu. Stačí, ak si správne vyberiete. A to môže byť skutočný kameň úrazu, keďže výber je dnes tak široký, že vybrať správne balóny je ozajstná veda. Musia nie len skvele ladiť s priestorom. Ideálne je, ak súvisia aj s témou oslavy, alebo prípadne oslávencom. Výber balónov na narodeninovú oslavu určite nenechajte na poslednú chvíľu – aby sa vám to náhodou nevypomstilo.

 

Color blocking

V prvom rade by ste pri organizované narodeninovej párty nemali zabudnúť na to, že celá výzdoba – vrátane balónov – by mala byť farebne dokonale zladená. Súčasným módnym trendom nie len v oblečení je color blocking – kombinácia dvoch , prípadne troch výrazných farieb, ktoré zdanlivo vôbec netvoria jednotný celok, v skutočnosti však vďaka výraznému kontrastu vytvárajú zaujímavý efekt. Skombinujte zelenú – modrú – červenú. Príde vám táto kombinácia šialená? Na prvý pohľad možno áno, ak to však vyskúšate, určite budete prekvapený. Rovnako skvelo spolu vyzerá aj zelená a ružová, prípadne červená a modrá.

 

                                                                             aa0f20bdc802304021db234a00c59be9

 

Pastel je v móde

Pastelové farby milujeme najviac v lete, kedy je teplo a automaticky nás to viac ťahá do farebnejších kombinácií a neuchyľujeme sa k tmavším a pochmúrnejším (prípadne jednofarebných ) balónom. Pastelové farby sú veľkým trendom a môžete si ich vybrať v podstate na akúkoľvek narodeninovú oslavu – či už ide o deti, alebo dospelých, chlapcov, alebo dievčatá, mužov a ženy. Skombinujte baby ružovú a baby modrú, pridajte kontrastný tmavší odtieň a skvelá balónová výzdoba je na svete.

 

                                                                                                                             965532

 

Povedzte to balónom

Ak sa rozhodnete pre balóny, ktoré sú vyslovene narodeninovými balónmi, máte tiež na výber z viacerých možností. Môžete si totiž vybrať balón s prianím „Happy birthday“. Pri nápisoch máte z dvoch možností. Prvou sú balóny v tvare tohto priania – fóliové balóny v zlatej alebo striebornejfarbe. Tou druhou možnosťou sú klasické balóny v čiernej alebo bielej farbe s nápisom. Ak sa Vám tieto balóny nepozdávajú a chcete niečo jednoduchšie – skúste siahnuť po balónoch s číslami. Tie sú skvelou voľbou, najmä ak ide o významné životné jubileum.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie