Objednávky do 15:00 doručujeme do 1 pracovného dňa.Viac info

Narodeninové pozvánky

Ak plánujete organizovať narodeninovú oslavu, sú veci, na ktoré by ste ani náhodou nemali zabudnúť. Ak ste už vybrali dátum oslavy, čas, miesto a hostí, ktorých na oslavu pozvete, ďalšími na rade by mali byť pozvánky. Môžete si vybrať hneď z niekoľkých možností ako hostí (prípadne aj samotného oslávenca/ oslávenkyňu) na oslavu pozvať. Skúste si prečítať pár dobrých nápadov, ako pozvať hostí na narodeninovú oslavu.

Klasika

Klasické pozvánky asi nikdy nebudú out. Nie je síce v súčasnosti bežné pozývať hostí na narodeninovú oslavu klasickými narodeninovými pozvánkami v obálke, môže to byť však celkom dobrý nápad skúsiť takto ozvláštniť pozývanie a zaspomínať si na staré čas. Pamätám si, ako som na základnej škole v 2.ročníku pozývala kamarátky a spolužiačky na oslavu  ručne vyrobenými pozvánkami. Klasické papierové pozvánky môžete vyrobiť ručne doma, môžete si ich napríklad aj kúpiť, alebo dať vytlačiť na mieru vymyslené a pripravené pozvánky. Určite nimi nenarobíte škodu.

Mailové pozvánky

Mailové pozvánky sú čoraz populárnejšími. A nie len mailové, ale akékoľvek internetové pozvánky. Tak, ako nahradili tradičné písanie listov, tak nahradili nové technológie aj klasické tlačené pozvánky. Ak nechcete poslať len obyčajnú správu alebo mail s dátumom, miestom a časom, skúste vymyslieť originálny text. Prípadne vytvorte pozvánku napríklad vo photoshope a rozpošlite ju mailom namiesto pošty.

 

                                                                                            save-the-date-invitation-festive-flowers-send-postcards-online-9323_29

 

Telefón

Telefón je tiež skvelým spôsobom, ako pozvať hostí na oslavu. Dnes majú telefón aj malé deti a je veľmi jednoduché zavolať priateľom a takto ich pozvať. Je to však časovo o čosi zdĺhavejšie.

 

                                                                                           cell-phone-tracking

 

Facebook

Facebook je úchvatná vec. Na chatovanie, zdieľanie, komentovanie, lajkovanie. A aj na pozývanie. Vytvoriť udalosť na facebooku a pozvať všetkých známych, s ktorými chcete oslavovať a ktorých chcete mať na oslave je jedna z najjednoduchších ciest, ako pozvať na oslavu všetkých hostí. Je to nenákladné, jednoduché, súčasné a šetrí to čas.

 

                                                                                                                  Facebook_1_Cake

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie