Objednávky do 15:00 doručujeme do 1 pracovného dňa.Viac info

Pripravujeme oslavu 1.narodenín

Oslavu svojich prvých narodenín si síce vôbec nepamätám, ale mám na ňu pekné spomienky aspoň v podobe fotiek. Mala som vysokú okrúhlu tortu s jednou sviečkou, bola som oblečená v bielych dupačkách a červenom svetríku a narodeninový stôl bol plný všelijakých tradičných dobrôt, ktoré boli pred dvadsiatimi rokmi in. Teraz sú trendy úplné iné a ak chcete pripraviť dokonalú oslavu prvých narodenín pre vašu ratolesť, skúste si prečítať nasledujúce rady a nápady.

Miesto

Správne miesto pre oslavu prvých narodenín vášho syna či dcéry je v podstate ktorékoľvek miesto, kde sa budete cítiť príjemne vy, aj vaši hostia. V tomto prípade je najvhodnejšie oslavovať v reštaurácii alebo doma. Ak sa chcete odbremeniť od starostí s občerstvením a chcete to nechať radšej na profesionálov, reštaurácia je skvelá voľba.

 

                                                                                                    first-birthday-decorations-square-2_2116e02f-4172-4061-b5fd-8fbf8618ee19_x1600

 

Hostia

Na oslave prvých narodenín dieťaťa by nemali chýbať rodičia, starí rodičia, prípadne krstní rodičia. Ak plánujete väčšiu oslavu, pozvite aj ujov, tety, bratrancov a sesternice. Oslava prvých narodenín zvykne byť príjemnou oslavou v kruhu rodiny.

 

 

                                                                                                             Sťahovanie (1)

Farebná výzdoba

Ak uvažujete nad tým, akú farebnú výzdobu zvolíte, nebojte sa skúsiť trochu experimentovať. Tradičnou ružovo-bielou alebo modro-bielou výzdobou síce nič nepokazíte, no dieru do sveta ňou tiež nespravíte. Zeleno-žltá výzdoba už tiež nie je žiadne terno. Skúste siahnuť po cyklámenovej v kombinácii s pastelovou zelenou, fialovo – sivej, alebo pouvažujte nad ružovo-zelenou či modro-striebornou farebnou kombináciou. Vyskúšajte nie úplne typické kombinácie alebo ozvláštnite tradičné farby pridaním netradičného odtieňa. Nezabúdajte, že k oslave prvých narodenín patria neodmysliteľne aj balóny.

 

                                                                      7fa7ebf705be39d30a706a7435be8fce

 

Občerstvenie

Výber občerstvenia závisí od toho, kedy oslavu naplánujete. Ideálne je zorganizovať ju počas dňa a pre hostí pripraviť chutný obed s dobrým dezertom a originálnou narodeninovou tortou. Ak nechcete chystať rodinný obed, pripravte príjemné rodinné popoludnie s dobrými jednohubkami, sladkými koláčmi, a vyskúšať môžete aj veľmi populárne slané koláče. Narodeninová torta by nemala chýbať ani na takejto oslave. Pri výbere torty sa uberajte najmä smerom, ktorý obľubujú oslavujúci. Ak chcete ísť ruka v ruke s najnovšími trendmi, určite by ste mali zabudnúť na veľké marcipánové torty. Momentálne letia jednoduché torty zdobené čerstvým ovocím a jedlými kvetmi. Určite by na nej nemali chýbať ani sviečky.

 

                                                                                                  148-Baby-First-Smash_Birthday-Cake-500x333

 

Nech už sa rozhodnete zorganizovať a pripraviť akúkoľvek oslavu prvých narodenín pre vášho potomka, nezabudnite to všetko poriadne zdokumentovať. O pár rokov neskôr sa vám za to určite poďakuje.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie