Objednávky do 15:00 doručujeme do 1 pracovného dňa.Viac info

Predajňa v Košiciach III. – Dekorácie, výzdoba

Dekorácie sú tým skvelým spôsobom, ako vykúzliť z každej oslavy nie len skvelú párty, ale aj nezabudnuteľný zážitok. Dekorácie netvoria len balóny, ale aj mnoho detailov, na prvý pohľad nepodstatných, ktoré vytvoria z maličkostí skvelý celkom – oslavu, na ktorej sa bude každý dobre cítiť, na ktorej sa každý zabaví a odnesie si z nej skvelé emócie a dojmy. Aj v Košiciach nájdete na jednom mieste všetky dekorácie, vďaka ktorým bude vaša oslava skvelým a príjemným zážitkom. Obchod s dekoráciami vám ponúkne naozaj široký výber a nekonečné možnosti.

 

Girlandy, konfety

Girlandy, konfety a visiace dekorácie sú skvelým a efektným riešením. Vytvoria dojem bohatého a krásneho, luxusne pôsobiaceho prostredia aj na mieste, ktoré nevyzerá úplne najlepšie. V Košiciach nájdete v obchode s dekoráciami ten najväčší výber rôznych farieb, tvarov, prípadne ak sa vám páčia girlandy s nápismi, aj tie nájdete v Košiciach v obchode s dekoráciami. V obchode nájdete nie len girlandy na oslavu narodenín alebo na krstiny, ale napríklad aj na svadbu. Veľmi príjemné a elegantné sú aj perličkové girlandy, ktoré ocenia najme dámy a dievčatá na svojej oslave.

Rovnako efektné sú aj konfety, či už trblietavé, ale v rôznych tvaroch. Oboje vytvoria skvelú atmosféru. Obchod s dekoráciami v Košiciach Vám ponúka naozaj široký výber. Vyberte si tie, ktoré sú ideálnym riešením pre Vás. Prostredie skvelo ozdobia aj visiace dekorácie, ktoré nájdete v Košiciach na rovnako mieste, ako girlandykonfety.

 

                                                                 652-3_papierova-girlanda-sladkosti-1-8-m

 

Pompomy, rozety a lampióny

V obchode s dekoráciami nájdete v Košiciach aj pompomy a rozety, ktoré zaplnia prázdny priestor, do ktorého nemáte čo umiestniť. Zároveň vám však môžu poslúžiť nie len ako dekorácia, ale aj ako skvelá pomôcka pri hrách, ktorými zabavíte svojich hostí. V Košiciach nájdete naozaj všetko, stačí, ak si vyberiete farbu, tvar alebo vzor, aký na svojich pompomoch alebo rozetách chcete. V Košiciach nájdete nie len jednofarebné rozety, ale aj bodkované alebo pásikavé varianty.

Lampióny sú skvelou voľbou, ak chcete jednoduché dekorácie, ktoré však vytvoria luxusný efekt v miestnosti. Okrem tradičných lampiónov v rôznych farbách nájdete v košickom obchode s dekoráciami aj skvelé lampióny s motívom obľúbenej a veľmi populárnej rozprávky FROZEN, s ktorými potešíte určite všetky dievčatá.

 

                                                                     32786_srdieckove-mini-lampiony-5-ks

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie