Objednávky do 15:00 doručujeme do 1 pracovného dňa.Viac info

Predajňa v Košiciach IV. – Balóny

Balóny sú nevyhnutnou súčasťou výzdoby a nezaobíde sa bez nich žiadna oslava. Dnes, kedy je na trhu dostupné obrovské množstvo rôznych balóny rôznych tvarov, veľkostí a z rôznych materiálov to však nie je vôbec také náročné zohnať tie najlepšie na vašu príležitosť. Navyše ich nájdete aj v obchode s balónmiKošiciach. Vyberte si balóny podľa toho, akú párty chystáte a pre koho je určená. V košickom obchode s balónmi nájdete nie len farebné balóny, ale aj balóny v tvare čísel, písmen, so vzormi, či veľké balóny s priemerom jeden meter.

 

Farebné balóny a balóny so vzormi

Nie je balón, ako balón. To platí najmä v prípade, že chystáte oslavu pre deti, ktoré vedia byť niekedy naozaj náročné. Deti sú tými najväčšími kritikmi a v prípade, že ide o ich narodeninovú oslavu, sú ešte kritickejšie. Preto by ste mali dbať na dôkladný výber balónov, ktoré potešia a pohladia každú detskú dušu. Na predajni v Košiciach si môžete vybrať mnoho tvarov a farieb balónov, medzi ktorými určite nájdete aj tie ideálne na vašu oslavu. Môžete si vybrať jemnejšie balóny v pastelových farbách, alebo poriadne nablýskané metalické balóny. Pri oboch verziách nájdete v obchode s balónmi v Košiciach mnoho farieb a je len vás, ktorú zvolíte. Ružová, modrá, typické farby pre detskú oslavu, ale aj žltá, zelená, oranžová a mnoho iných krásnych farieb.

Košická predajňa však ponúka okrem farebných balónov aj balóny s potlačou. Môžete si vybrať romantické balóny so srdiečkami, ale aj balóny s číslami alebo inými nápismi.

 

                                                                                        17743

 

Písmená a čísla

Aj vás už určite zastihol trend balónov v tvare číselpísmen. Používame ich nie len pri narodeninách, ale aj pri významných výročiach. Balóny v tvare písmen a čísel už nemusíte hľadať, nájdete ich v partyshope v Košiciach – aj tie v tvare čísel, aj v tvare písmen. Prekvapte oslávenca a uvidíte, že si ho získate!

 

                                                                                                                 LUFI956359

 

Obrovské metrové balóny

Pre tých, ktorí chcú naozaj zaujať a vytvoriť zaručený wow efekt sú tu balóny s priemerom jeden meter. Balónylatexové, čo znamená že vydržia poriadne dlho. V Košiciach nájdete balóny rôznych farieb a tiež aj balóny s nápismi, vzormi, nákresmi – je len na vás, vyberajte si podľa toho, pre koho pripravujete oslavu.

 

                                                                                                                                  _vyrp12_118mr-lufi-fekete

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie