Objednávky do 15:00 doručujeme do 1 pracovného dňa.Viac info

Predajňa v Košiciach VI. – Donáška balónov

Pred oslavou máme toľko povinností, že často zabudneme na mnoho detailov, ktoré na poslednú chvíľu len ťažko stíhame vyriešiť. Ak ste z Košíc, už to tak nemusí byť! Prinášame vám totiž novú jedinečnú službu – donášku balónov priamo k vám domov. Nie len že sa takto odbremeníte od starostí, ale navyše môžete oslávenca aj prekvapiť. Balóny si môžete vybrať v eshope a my vám ich doručíme, dokonca aj priamo na oslavu.

Balóny si môžete vybrať aj priamo na predajni a dohodnúť si termín a čas doručenia! Pýtate sa prečo? Nuž, predstavte si, že pre vás pripravia vaši blízki oslavu a v momente, kedy si myslíte, že na balóny, ktoré tvoria základ a najdôležitejšiu časť výzdoby zabudli vám domov donesieme balónové kytice pripravené priamo pre vás na mieru.

Ak sa rozhodnete pre doručenie balónovej kytice v Košiciach priamo k vám domov na oslavu, môžete si ľubovoľne vybrať počet balónov v kytici a to, z akých balónov bude kytica vytvorená. Takto vytvorené kytice sú originálnym riešením výzdoby a ak to navyše vymyslíte tak, aby pripomínali oslávencovi niečo, čo sa vám spája priamo s ním, bude výzdoba o to lepšia, trefnejšia, osobnejšia a o to viac sa jej oslávenec poteší.

                                                                               door                  

Vyhnete sa preplnenému obchodu, stresu z toho, že balóny nezvládnete nafúkať ( kyticu vám dodáme už nafúknutú) a navyše sa nebudete musieť trápiť s výzdobou, keďže hotové kytice už netreba nijak upravovať, sú efektné samé o sebe. Úplne postačí, ak do miestnosti umiestniť dve- tri balónové kytice, ktoré vám kdekoľvek v Košiciach doručíme, a výzdoba bude efektná. Navyše poteší každého oslávenca a určite zaujme všetkých hostí na oslave, pretože do miestnosti vnesiete niečo nezvyčajné, ale perfektné zároveň.

Balónové kytice si môžete dať vyrobiť z farebných balónov – či už pastelových alebo metalických, z balónov s nápismi, s obrázkami

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie