Objednávky do 15:00 doručujeme do 1 pracovného dňa.Viac info

Predajňa v Košiciach VII. – Héliové balóny

Balóny nafúknuté vzduch sú síce pekné, no často nevydržia tak dlho, ako by sme si priali. Ak si však kúpite v párty obchode v Košiciach hélium do balónov, dosiahnete skvelý efekt na každej párty alebo oslave. Hélium totiž zariadi, aby balóny lietali poriadne vysoko. Môžete tak vytvoriť vďaka héliu výnimočnú atmosféru a potešiť všetkých na vašej oslave.

Prečo nafúkať héliom

Hélium je skvelým pomocníkom na každej oslave a párty. Balóny vďaka nemu lietajú aj týždeň, v závislosti od toho, aký balón nafúkate. Ak organizujete párty v Košiciach, nemusíte si lámať hlavu nad tým, kde a ako si nafúkať balóny a kde kúpiť hélium. Nájdete ho totiž v košickom obchode s héliom, kde si môžete okrem iného nechať balóny aj nafúkať a nemusíte sa s nimi trápiť vy doma. Rovnako tu nájdete aj balóny, takže vybavíte v Košiciach všetko pod jednou strechou, naraz, rýchlo a prakticky.

Vďaka héliu dosiahnete skvelý wow efekt, keď sa po oslave alebo párty zobudíte a balóny budú stále lietať vo vzduchu. Rovnako tak potešíte každého oslávenca, keď bude mať dokonalú oslavu so skvelými dekoráciami. Bežne Vám balóniky lietajú s héliom 6 až 12 hodín. Našim trikom však je, že do balónikov pridávame gél, s ktorým Vám vydrží balónik lietať aj niekoľko dní.  Gél totiž zariadi, aby balóny vydržali dlho, preto sa z nich môžete tešiť ešte dlho po skončení oslavy. Hélium do balónov nájdete aj v party obchode v Košiciach.

 

Zábava s héliom

Hélium, ktoré nájdete v Košiciach však nemusíte použiť len na nafúkanie balónov na oslavu, párty alebo pri inej príležitosti. Hélium do balónov je síce skvelé a prípravu dekorácie, môžete s ním však zažiť aj mnoho zábavy. Hélium totiž výborne poslúži aj pri zmene hlasu, čo môže byť skvelou zábavou pri párty alebo oslave. Zažite mnoho zábavy a pobavte sa vďaka héliu do balónov na vašej párty. Nadýchnite sa a rozprávajte – skúšajte, ako hélium zmení váš hlas.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie