RÝCHLE DORUČENIE | Objednávky do 15:00 odosielame ešte dnes! | Viac informácií
Registrácia

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2910 hodnotení
5
2869x
4
40x
3
0x
2
1x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

AB Avatar autora Anna Bernadovičová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.11.2024
spokojnosť
TK Avatar autora Tatiana Kotruchova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.11.2024
AF Avatar autora Alzbeta Ferencziová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.11.2024
Som spokojná
NT Avatar autora Nataliia Todavchych Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.11.2024
DK Avatar autora Dana Kališová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.11.2024
S produktami som vzdy spokojna,takze aj nabuduce rada navstivim tento e-shop.
PM Avatar autora Petra Mikušová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.11.2024
Som velmi spokojna obchod za super ceny,dodanie velmi rychlo a maska je velmi super. Obchod odporucam na sto percent.
VM Avatar autora Vierka Muchová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 22.11.2024
JH Avatar autora Jana Holičová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.11.2024
VS Avatar autora Vladimíra Kiacová Sec Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.11.2024
MH Avatar autora Matúš Hovnec Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.11.2024
Z Avatar autora Zš S Mš Záriečie, Elokované Pracovisko Materská Škola Záriečie Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.11.2024
IH Avatar autora Ing. Gabriel Hajdu Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 16.11.2024
MU Avatar autora Margareta Uskobova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 15.11.2024
Super rýchle doručenie a tortové sviečky nadherne. Ďakujem 🤍✨
JK Avatar autora Ján Křižák Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 15.11.2024
II Avatar autora Igor Ivanek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.11.2024
Rýchlosť akou bola vybavená moja objednávka je ukážková.
A Avatar autora Andrea Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.11.2024
Odporúčam, rýchle dodanie, všetko bez problémov. Kostým sedí dobre.
EM Avatar autora Erika Miškufová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.11.2024
Super
Avatar autora Danica Šinková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.11.2024
DS Avatar autora Daniela Sinalova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 6.11.2024
NB Avatar autora Natasa Bakaiova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 6.11.2024
5

Ovládacie prvky výpisu

2910 položiek celkom