Objednávky do 15:00 doručujeme do 1 pracovného dňa. Viac info

Témy, ktoré potešia všetky dievčatá II.

Tém na oslavu pre dievčatá je dosť veľa a preto som pre vás pripravila aj druhý článok o tom, akú tému môžete vybrať na narodeninovú oslavu pre vašu ratolesť.

Narodeniny s princeznou Sofiou

Rozprávka, respektíve televízny seriál, z ktorého sú nadšené všetky dievčatá je určite aj seriál Princezná Sofia. Každé malé dievča túži byť aspoň raz princeznou a práve na narodeniny im toto prianie môžete splniť. Oslave v tejto téme sa potešia najmä mladšie dievčatá, ktoré môžete okrem iného prekvapiť aj novou bábikou princeznou Sofiou, ktorá je v súčasnosti dostupná v mnohých verziách. Ak budete mať viac času, určite sa vám podarí nájsť aj kostým pre vašu princeznú Sofiu a pre všetky ostatné oslávenkyne môžete pripraviť princeznovské korunky. Rovnako ako aj pri predchádzajúcich témach, aj pri tejto môžete pripraviť pre deti fotostenu s princeznou Sofiou. Tí, ktorí poznajú túto rozprávku určite vedia, že k nej patrí aj lietajúci koberec. Skúste ako dekoráciu pripraviť nejaký zaujímavý koberec, ktorý môžete ozdobiť a vymyslieť napríklad aj nejakú hru. Nezabudni určite ani na balóny, girlandy, taniere, poháre a tortu. Každá šikovná cukrárka určite zvládne upiecť princeznú Sofiu.

    Sofia-the-First-Party-Supplies

My Little Pony

Aj vaše deti majú určite počas svojho detstva obdobie, že ak s nimi vojdete do hračkárstva, okamžite zamieria k regálom s hračkami My Little Pony. A ak teda milujú hračky My Little Pony, určite by ich potešila aj takáto oslava. K rozprávke My Little Pony patria neodmysliteľne nie len poníky, ale aj jednorožce. V hračkárstve určite zoženie obrovského plyšáka, s ktorým sa deti budú môcť nie len fotiť, ale aj hrať. Dávajte však pozor pri výbere, každý poník alebo jednorožec majú totižto inú superschopnosť a osobnosť. Ideálne je, ak viete, ktorý z nich je najobľúbenejším pre vašu dcéru. Môžete ju potešiť aj takýmto tematickým darčekom. Celú miestnosť môžete vďaka dekoráciam na čarovný svet, ktorý vaše deti poznajú  z rozprávky My Little Pony. Skúste po miestnosti rozmiestniť hračky, vyrobiť čarovné domčeky v ktorých poníkovia v Ponyville žijú.  Samozrejmosťou sú balóny, girlandy, taniere, poháre, slamky. Dokonca som videla už aj tortu s týmto motívom. 

                                                     ___________

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie